Blog > Komentarze do wpisu
pytanie - odpowiedź

zostałam wywołana do odpowiedzi przez izusr, zatem odpowiadam na zadane przez nią pytania:

1. Jakie jest główne źródło Twoich książek? Czy są to prezenty od rodziny/znajomych czy też sama je sobie kupujesz? A jeśli sama to co preferujesz: księgarnie internetowe, stacjonarne, antykwariaty, allegro? A może nie kupujesz książek, a wymieniasz tylko te które już przeczytałaś, a wiesz, że do nich nie wrócisz?

najczęściej książki kupuję dla siebie sama. z reguły są to przemyślane wybory, chociaż zdarza mi się zabierać przypadkowe książki do domu. mam swoją ulubioną księgarnię internetową, jednak najczęściej kupuję w księgarniach koło mojego mieszkania, zwłaszcza że niedaleko mam tanią książkę.

2. Czy często bierzesz udział w konkursach książkowych organizowanych przez wydawnictwa lub innych blogowiczów? Jeśli tak to czy zgłaszasz się do wszystkich jak leci, czy też może tylko do tych gdzie do wygrania jest książka, którą chciałaś mieć już wcześniej?

wygrałam do tej pory jedną książkę w jedynym konkursie książkowym, w którym brałam udział. nie mam więc zbyt wielkiego doświadczenia w tym kierunku.

3. Co sprawiło ze w ogóle zaczęłaś pisać o przeczytanych przez siebie książkach?

szukałam serwisu, który pozwoliłby mi uporządkować swoją biblioteczkę, żebym widziała czarno na białym co czytam, ile czytam i jak czytam. niestety, żaden serwis w pełni nie spełniał moich oczekiwań, więc postanowiłam sama zacząć o tym pisać i jestem z tego bardzo zadowolona.

 

wtorek, 02 marca 2010, tola_fasola

Polecane wpisy

Komentarze
izusr
2010/03/02 20:14:15
Dziękuję za odpowiedzi ;)
A tak z ciekawości, jaką książkę wygrałaś? :)
-
Gość: tola, 109.243.131.*
2010/03/02 21:48:01
ogólnie to można było wybrać sobie jedną z czterech książek. ja chciałam 'miasto białych kart' jose saramago, ale przez przypadek pomyliłam numery książek i dostałam 'moja siostra, moja miłość' joyce carol oates :)
-
izusr
2010/03/04 21:17:39
Czyli właściwie miałaś niespodziankę? ;) Ja pierwszej zupełnie nie kojarzę, tzn. autora tak, ale o książce nie słyszałam, natomiast drugą chętnie bym przeczytała ;)